Засклені лоджії і балкони дозволяють збільшити корисний простір квартири, захищають від негоди і вуличного шуму. Компанія Іванців виконує холодну і тепле скління балконів і лоджій, а також розсувне і безрамне скління.

Розумна робота з простором

Фахівці  Іванців не просто засклити балкон, але і створять нове функціональне простір у вашому будинку або квартирі. Залежно від вибору скління - тепле або холодне - ви отримаєте повноцінну житлову зону або комфортне місце для відпочинку.

Вам буде доступно будь-інтер'єрне рішення відповідно до ваших побажань і конфігурацією балкона.

Облік погодних умов

Ми встановлюємо різні системи для балконів і лоджій, включаючи інноваційні профілі з морозостійкістю до -60 ° С. Вони надійно захищають від вітру і дощів, зберігають оптимальний мікроклімат в приміщенні навіть суворою зимою. Розумна система провітрювання забезпечує безперервну подачу свіжого повітря.

Нестандартні форми і розміри

Наші фахівці з монтажу виконають як стандартне скління, так і встановлять вікна будь-яких конфігурацій і розмірів, в тому числі складні розсувні конструкції.При вирішенні будь-якої задачі ми суворо дотримуємося технології, адже саме від якості монтажних робіт залежать комфорт і затишок у вашій оселі.

Ми працюємо з будь-яким бюджетом!