Вікна - дуже важливий елемент будь-якої квартири. Вони захищають ваше житло від холоду, вітру і будь-якої негоди, захищають від міського пилу, надійно блокують вуличний шум, дарують тишу і затишок, а також підтримують в квартирі здоровий мікроклімат.

 Якість віконної рами грає визначальну роль при забезпеченні такого захисту. Сучасні дерев'яні або пластикові вікна в квартирі мають безліч переваг, про які варто розповісти окремо.  

  • Економія електроенергії Якщо у вашій квартирі стоять старі вікна, вам напевно знайомі вогкість в холодну пору року і нестерпна задуха - в спекотне. Серед всіх якостей сучасних пластикових і дерев'яних вікон важливе місце займають їх енергозберігаючі властивості і герметичність. Якщо вікна якісні, якщо вони правильно встановлені, в вашому домі буде завжди тепло взимку і прохолодно влітку. Крім того, скоротяться витрати на електроенергію, адже вам не доведеться постійно включати обігрівачі, вентилятори та кондиціонери.
  • Якість життя Сучасні вікна не тільки надійно утримують тепло, але і служать перешкодою сторонньому шуму, не дають протягам і вуличного пилу проникнути в ваш будинок. Наш досвід показує, що заміна вікон в квартирі часто призводить до поліпшення самопочуття і підвищення життєвого тонусу всіх домочадців. Особливо це важливо, якщо в сім'ї є маленькі діти або алергіки! Комфортний мікроклімат надає сил і енергії, і ви насолоджуєтеся кожною хвилиною, проведеної будинку. Більше світла, більше радості - і завжди добре самопочуття!
  • Новий рівень безпеки Про безпеку старих вікон говорити не доводиться - вони не захищені, і їх легко зламати. Сучасні вікна та балконні двері забезпечують високий рівень захисту від непрошених гостей. Міцні матеріали, захисні фітинги, замикаються віконні ручки, захисні скла і цапфи - все це надійно захищає мешканців перших і останніх поверхів багатоквартирних будинків від вторгнення зловмисників. Втім, сучасні системи безпеки - це не тільки противовзломная фурнітура, але і захисні огородження, які вбережуть ваших дітей і домашніх тварин.
  • Ідеальні для будь-якого інтер'єру Незалежно від того, вибираєте ви дерев'яні або пластикові моделі - ваші вікна будуть виглядати чудово. Сучасні технології виробництва дозволяють виконувати віконні конструкції в будь-якому форматі і розмірі. Широкий вибір конфігурацій, кольорів, ручок або типів скла дає можливість облаштувати життєвий простір саме так, як ви мрієте.

Пластикові вікна- сучасні пластикові вікна представляють собою складну одно- або багатокамерну конструкцію, яка захистить житло від холоду, вітру і вологи, а також додасть естетичність інтер'єру. Пластикові вікна можуть бути самих різних конфігурацій, що дозволяє вибрати підходящий варіант для будь-якого приміщення.